Anasayfa  Hakkımızda  Ürünler  İletişim                             

                                                                                                                                                             

ORJİNAL YEDEK PARÇA

                                                 

               

                       

    Tüm Telif hakları Ues Teknik'e aittir.                                                                                                                                                            

      Desing By: E.Hüseyin ŞİMŞEK                                                                                                                                                                   Ana sayfa     Hakkımızda      Ürünler       İletişim                                

      2009

 

                                       

Firmamız UES TEKNİK olarak 1996 yılında kurulmuştur.

      Becker Türkiye distribütörlüğünü alana dek firmamız UES Teknik olarak yine Alman kaynaklı UES Klebetechnik isimli sanayide sıcak yapıştırma alanı üzerinde Türkiye Distribütörlüğü yapmakta idi. Üretim bantlarında ambalajlama-paketleme ve etiketleme, yapıştırma konusu ile pompaların da ilgili olması üzerine şirketimiz Alman Becker markası taşıyan ürünlerin satış ve desteğine de başlamış, belli bir satış hacmi ve destek eğitiminden sonra da şirketimiz 2003 yılının sonlarına doğru  resmen distribütör olmaya hak kazanmıştır. Şirketimizin geçmişinde yatan prensipli işleyiş tarzı, zaten var olan memnun bir müşteri kitlesi ve bunun getirdiği olumlu referanslarla konusunda yetkin destek ve satış kadromuzun bize verdiği güven onlarca şirket arasından Becker distribütörlüğünü bize sağlamıştır.

Becker Türkiye olarak bütün Becker vacum pompaları, kompresörleri, yan kanal blower’ları ve türbin kompresörlerini Türkiye'de temsil etmekteyiz.
Türkiye ana ofisimiz Istanbul'da Avrupa yakasında Avcılar mevkiinde bulunmaktadır. E5 karayolunun üzerinden fazla uzak olmayan konumumuz ulaşım açısından servis ve destek hizmetlerinde kendimize ve müşterilerimize avantaj sağlamaktadır. Tam ekipman donanımlı  servis ve tamir merkezimiz, konusunda kalifiye olmuş  yetkin elemanlarımız ile sistem geliştirme takımımız alanımızda size en iyi hizmeti sunmaktadır.Bütün servis elemanlarımız, ürünlerimiz hakkında soracaklarınıza en kısa zamanda ve yetkinlikle cevap verebilecek formasyona sahiptirler.
Yönetim kadromuz ise ihtiyaçlarınızı karşılayacak, pompalarınızın sağlıklı bir şekilde çalışmalarının sağlanabilmesi için gerekli koordinasyonu yürütecek ve servislerini takip edecek şekilde organize olmuştur.Çevre bağlantı yollarına erişim kolaylığı bizi acil durumlarda hızla yanınıza ulaştıracak imkanı sağlamaktadır.

Saygılarımızla,

UES TEKNİK